זהב רו ברוסית

בישראל מתגוררת אוכלוסיה רבה יוצאת רוסיה, אוקראינה וארצות אחרות דוברות השפה הרוסית. גלי העלייה  הגדולים החלו לפני שנים רבות והם מתמשכים כל העת בעצימות נמוכה יותר. גם הדור השני עדיין שומר על צביונו, למרות שהוא מתערה היטב בתרבות הישראלית ה"צברית". אוכלוסיה זאת צורכת שירותים שונים המיועדים בעיקר אליהם. מדובר על תרבות פנאי, מאכלים, מוצרים וכדומה. עסקים אשר משרתים ציבור זה מעוניינים לפרסם עצמם לפלח שוק רחב זה, ובמקביל, גם לכלל האוכלוסייה במדינה. את זה הם עושים, בין היתר, על ידי פורטל זהב רו  ברוסית. כיום שפות מפרידות בין אנשים פחות מאשר אי פעם, ניתן לתרגם בקלות רבה כל שפה בעזרת הטלפון הנייד ואפילו להרשם ללימודי שפות אונליין.

מדובר על אתר מגוון המספק תכנים שונים המאוגדים במסגרת מדורים שונים. חדשות ואקטואליה, בידור, כלכלה, ספורט, בית, אומנות ונושאים אחרים המעניינים את הציבור המגוון של דוברי הרוסית. ניתן למצוא בו ידיעות חמות, מאמרים, כתבות, דעות ועוד. לצידם יהיו תמונות, קטעי וידיאו ועוד. בעלי עסקים מנצלים את קשת הקוראים הרחבה הנמשכת לגיוון הרב הנ"ל ומפרסמים את מודעות הפרסום שלהם בו. בדרך זאת, הם זוכים לחשיפה ממוקדת לקהל היעד החשוב ביותר שלהם.

כמובן, שכל מנהל מתייעץ עם צוות מומחי משרד הפרסום לגבי אופי המודעה, התשדיר, הסרטון וכדומה המתאימים לו ביותר. מומחי משרד הפרסום מצידם יעשו את המיטב על מנת שהפרסום יהיה אפקטיבי ומתאים ביותר. שירותי הפרסום שלנו כוללים כותבי תוכן, גרפיקאים, עורכים ומומחים אחרים בתחום. הם משתמשים באמצעי צילום ועריכה משוכללים המצליחים ליצור איכות סרטים ותמונות גבוהה. העובדה שהפרסומת מוגשת ללקוח בשפתו יוצרת מראש אמפטיה לעסק ולשירות אותו הוא מספק, ובמקרים רבים, יעדיף אותו על אחרים. בדרך זאת, משיג הפרסום למגזר הרוסי את היעד הנדרש. מומלץ לקבל מידע על הפורטל הנ"ל ולפרסם בו בעקביות ולאורך תקופה ארוכה כדי לקבל אפקט מושלם.

 

 

 

דילוג לתוכן