שירותי הפרסום שלנו

חשיבה יצירתית

משרד הפרסום הפונה למגזר הרוסי חייב לשלוט בכל המידע החשוב הזה פי שניים, הרי הפעילות שלו היא דו כיוונית: ממפרסם ישראלי לצרכן רוסי ולהפך – ממפרסם רוסי לצרכן ישראלי. שליטה עמוקה ורחבה זו מסתמכת ברב המקרים בשנות הניסיון הרצוף בנושא. במשך כמעט 20 שנה כל מה שעשינו זה קישרנו בין ספקים וצרכנים מכל סוג באמצעות הפרסום. על מנת לעשות פרסום יעיל פיתחנו כמה שיטות ייחודיות משלנו המסתמכות על אופי, נטיות וסוגיות של הקהל הרוסי בישראל. שיטות אלו פועלות ומביאות תוצאות יפות.

העלאת מכירות

כמו שאנחנו יודעים בדיוק איפה לפרסם, אנחנו גם יודעים מתי לפרסם. אנחנו מאמינים בכך שכל מוצר או שירות ימצא את הצרכן שלו, אך יש זמנים שאפשר להשיג מטרה קל יותר ובפחות כסף. עובדה, שמוצרי חזרה לבית ספר הכי טוב נמכרים בקיץ ובמיוחד בסוף קיץ. כך גם עם כל מוצר – צריך לא להפסיד זמן, כי אם לא – הזדמנות כזו טובה אולי תחזור בעוד שנה…

עובדים בשבילך

הצוות שלנו מלווה את הלקוח מפנייתו הראשונה, תוך כדי שהוא מייעץ, משתף, בונה שלבי עבודה מהמטרה ועד לגיבוש האסטרטגיה הפרסומית והמוצר המוגמר. הניסיון שלנו כולל ידע נרחב בכל תחומי הפרסום והשיווק הגלובליים – אינטרנט, רדיו, עיתונות, רשתות חברתיות ופרסום בינלאומי. כלים אלו משמשים אותנו להובלת הלקוח לכלל הכרה מלאה ולתודעה של השוק הרוסי במדינת ישראל.

שולטים באינטרנט

על פי הסטטיסטיקות אחוז מחזיקי המחשבים האישיים בישראל הוא בין הגבוהים בעולם. כמו שהרכב מזמן הפסיק להיות סמל הסטטוס, כך גם המחשב בארץ – זה הוא אמצעי התקשורת בלעדיו "אין חיים". אי לכך, אין זה פלא שכיום האינטרנט מהווה מקור עיקרי לצריכת המידע והפרסומות. לאור הממדים המרשימים של הקהילה דוברת רוסית, האינטרנט "הרוסי" בישראל מהווה תופעה ייחודית שקשה להתעלם ממנה.

מיתוג ועיצוב

בניית האתר זה הוא תהליך בו מעורבים לפחות כמה אנשים – מתכנתים, גרפיקאים, קופירייטרים.תפזר את ההשקעה הכספית שלך בצורה הגיונית, כך שלא ייווצר פער בין רמת הגרפיקה לבין רמת הטקסטים, לדוגמה. אל תתבייש להתחיל מרמה בסיסית, הרי תמיד ניתן לשפר ולהוסיף.בסופו של דבר, כל רשת חברתית או בלוג אינם אלא "מקלט" זמני, בעוד שהאתר האישי זה הוא הבית שלך אליו כל הדרכים הווירטואליות מובילות.

חושבים קדימה

המשרד משתדל עד כמה שיותר לספק את דרישות הלקוח וכמו גם לספק, בהתאם לניסיון הרב שנצבר, את צרכי הלקוח, כל זאת בשקיפות מלאה תוך שמירה על יושר אישי ואתיקה מקצועית. בנוסף משתדלים אנשי המשרד לנצל את כל יכולתם, קשריהם בכדי להוסיף כמה שיותר ערך מוסף ללקוחות.

איפה אנחנו פועלים?

עיתונאות

אינטרנט ומדיה

רדיו ושידורים

יחסי ציבור

יש אנשים שקוראים עיתונים ויש כאלה שצופים בהם. העיתונות הפרסומית מזמן הפכה לחלק בלתי נפרד מהמושג "הרחוב הרוסי". תשתית הדפוס ברוסית הולכת ומתפתחת, וכיום היא נמדדת בעשרות עיתונים ומגזינים שמכסים את כל קהל היעד ממטולה ועד אילת. בפנייתה לקהל בשפת האם שלו עיתונות זו פונה לכל אחד באופן אישי. כתוצאה מכך, כדי להתעדכן בשער היורו הקורא הרוסי יפתח את העיתון הישראלי, בעוד שיעדיף להתעדכן בפרסומות חדשות בעיתונות דוברת רוסית. עם זאת, משמעה של העיתונות דוברת רוסית בארץ אינה כלואה בתוך מושג "הרחוב הרוסי" בלבד. העיתונות דוברת רוסית מהווה נקודת קישור חשובה בין המפרסם הישראלי לבין המאגר הבלתי פוסק של לקוחות פוטנציאליים ממדינות חבר העמים לשעבר. הרי ברור לך שמכל תייר מסנקט פטרבורג אפשר "לעשות כסף". רוצים לדעת עוד? כנסו לכאן

לקוחות ממליצים…

  • לאחר הפניה שלנו למשרד פרסום מרינה, הבנו מהו שירות טוב ואנשים ששואפים למצוינות והצלחה, בכל קמפיין אנו מקבלים סיקור מלא והתאמה טובה ביותר של מדיה באמצעות אינטרנט רדיו ועיתונים, הקמפיינים דואגים להעביר את המסרים שלנו ברמה הטובה ביותר ומצליחים לעשות כך, תודה רבה למרינה על השירות והיחס החם ונקווה לעוד שנים רבות של עבודה משותפת ופוריה. טרן קליניק

דילוג לתוכן