מומחים במגזר הרוסי

מרינה על המפה

מרינה פרסום, משרד פרסום ברוסית, יצא לדרך בשנת 1994 בבעלות משותפת של מרינה ואלכס זובוק. ניסיון, ידע נרחב והכרה מעמיקה של אמצעי המדיה בכלל ושל אמצעי מדיה ברוסית בפרט, במקביל למומחיות במגזר הרוסי, שמו אותם על המפה כמשרד פרסום ברוסית מוביל כבר בצעדים הראשונים בענף דינאמי זה. מרינה פרסום מתמחה בשיווק ופרסום של עסקים קטנים ובינוניים בקשת רחבה של תחומים ומקדמת את מטרות לקוחותיה בכל סוגי המדיה – עיתונות, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. צוות המשרד כולל אנשי מקצוע בעלי כישורים, ידע וניסיון קונקרטיים בעולם הפרסום על כל גווניו כמו גם במאפייני השוק הרוסי, היודעים לזהות ולהגדיר את הצרכים ויעדי השיווק של הלקוח ולהתאים להם את אמצעי המדיה הנכון והאפקטיבי ביותר, לטובת תוצאות רצויות והצלחות מוכחות.

הבידול של המשרד הוא היכולת לתפור חבילת פרסום בשפה הרוסית ללקוח על פי צרכיו. ליווי הלקוח נעשה באופן אישי משלב קבלת הבריף ובמהלך בניית תוכנית פרסום, החל מזיהוי והגדרת צרכים, מטרות ויעדים, דרך ניתוח השוק וגיבוש אסטרטגיית הפרסום עד לפרסום בפועל וניתוח נתוני הצלחה. ההתמחות של משרדנו ברזי שיווק ופרסום ברוסית ובכל תחומי הפרסום והשיווק הגלובאליים, מעצימה את האוריינטציה שלנו בחידוד תודעת השוק הרוסי בקרב לקוחותינו והפיכתו לנתח בלתי נפרד מ'עוגת הרווחים' שלהם, בד בבד עם הבנת כח הקנייה העצום הגלום בשוק הרוסי בארץ.

המשינה של מרינה

זיהוי צרכים

השלב הראשון בתהליך העבודה מול לקוח הוא שלב הבריף וזיהוי הצרכים. לאחר ניתוח ועיון בבריף תוך סיעור מוחות משותף, אנו מזהים את צרכי הלקוח בפנייה למגזר הרוסי, כחלק מתוכנית השיווק הכוללת שלו. למי המוצר שלו בדיוק פונה? על אילו צרכים הוא עונה בקרב קהל היעד? מה היעדים שהוא מעוניין להשיג כתוצאה מהפרסום? מה המטרה, השורה התחתונה? 2

בניית אסטרטגיה

לאחר שזיהינו והגדרנו צרכים בשלב ה'מה' אנו עוברים לבניית אסטרטגיית הפרסום בשלב ה'איך'. בניית אסטרטגיית פרסום היא למעשה, מציאת הדרך האפקטיבית ביותר למימוש המטרות והיעדים של הלקוח. אנו סורקים את קשת המדיות העומדות לרשותנו, בהתאם לתקציב הלקוח, תוך בדיקת התועלות בכל אמצעי מדיה והאיפיונים שלהם שבעזרתם נוכל למקסם את מימוש הצרכים. ההחלטה לגבי בחירת אמצעי המדיה והשילוב בין אמצעי מדיה שונים, תלויה בשלושה פרמטרים מהותיים: תקציב הלקוח, המוצר והתאמת אמצעי המדיה למטרות והיעדים שהוגדרו בשלב זיהוי הצרכים. 3

קריאייטיב

זה השלב החוויתי והמאתגר. כעת צריך למצוא את הקונספט המנצח לתוכן הפרסום, קונספט שיבדל את הלקוח על פני המתחרים בקטגוריית המוצר או השירות אליה הוא משתייך. רעיון זכיר וקליט שיבליט את יתרונות המוצר, ימצב את תדמית המותג בהלימה עם הערכים שהוא מייצג ויצור הזדהות עמו בקרב קהל היעד, יחד עם מינוף המכירות. בתהליך הקריאייטיב אנו זורקים אינספור הצעות לחלל האוויר, הצעות רבות שונות ומשונות, מרימים ומנחיתים עד שנוחת הרעיון המושלם. רעיון שונה ואחר עם תוכן שיעביר את המסרים שבפרסום באופן יצירתי ועם קריצה מעניינת, כזו שתלכוד את תשומת הלב ותייצר הנעה לפעולה.   4

ביצוע וניתוח נתונים

ועכשיו מבצעים, מיישמים את האסטרטגיה ומפרסמים.  אנו עוקבים את אפקטיביות הפרסומים במהלך תקופת הפרסום וגם לאחריה, תוך שימוש בכלי ניתוח אייכותים וכמותיים , ממפים את הנתונים שעל פיהם אנו מחליטים האם להמשיך באותה אסטרטגיה או שיש לשנותה ולבחור באסטרטגיה אחרת בכדי להגיע למיקסום הההצלחה.

מרינה זובוק – מנכ"ל ומייסדת החברה

מרינה היא ה'משינה'. היא הכח המניע של המשרד, מנהלת קשרי הלקוחות ואחראית לגיוס לקוחות חדשים, בין פגישה לפגישה ומשא ומתן מול ספקים היא סוגרת עסקאות, מסמנת שיאי הצלחה וכובשת יעדים. לא נחה לרגע, עובדת בקצב של שתי יממות ביממה ומסחררת את כולם באנרגיות שלה, אבל הלקוחות יודעים שהם בידיים טובות וכשמרינה בתמונה, הם יקבלו את מלוא התמורה. בזכות זה הלקוחות תמיד אלינו חוזרים ומביאים עמם לקוחות חדשים. לעבוד לצידה זו חוויה, כי לעולם לא משעמם איתה, כל משימה חייבת להיות מושלמת אבל תמיד ברוח טובה ואווירה מחויכת.

מריאנה ירמולינסקי – מנהלת פרסום בלוחות מודעות בעיתונים ובאינטרנט

מנהלת תיקי לקוחות, מומחית בפרסום בעיתונים ובלוחות מודעות באינטרנט. למריאנה ניסיון וידע פנומנליים באיתור ממוקד של הזדמנויות פרסום אפקטיביות והתאמתם לצורכי הלקוחות. בפרסום הכל עניין של טיימינג ומריאנה אשפית הטיימינג, יודעת בדיוק איזו מודעה כדאי לפרסם ומתי עבור קהלי יעד מוגדרים ולתפור חבילת פרסום ללקוח תוך מיקסום התועלות ומבלי לחרוג מהתקציב. בכל חבילה שהיא מציעה, הלקוח תמיד יקבל בונוס אקסטרה ויישאר מרוצה עד ההזמנה הבאה.

נטליה מור – מנהלת פרסום וקידום באינטרנט וברשתות חברתיות

נטליה מתמחה בבניית דפי נחיתה, ניהול עמודי פייסבוק ובניית קמפיינים ממומנים, ניהול קמפיינים באינטרנט, כתבות שיווקיות וקופירייטינג. אצל נטליה הכל צריך להיות 'פרפקט' מההתחלה ועד סיום העבודה. היא דוגלת בסיסמה :THINK CUSTOMER ומיישמת אותה בכל אחד מתחומי פעילותה הרבים. כל לקוח פוטנציאלי יהפוך בזכותה ללקוח מן המניין. היא תמיד תמצא פתרונות קריאטיביים לאתגרים השונים שבהם עליה לעמוד מידי יום, אבל אף אחד לא יכול לעמוד בפני החיוך שלה.

למה לבחור במרינה?

מרינה פרסום הנו משרד פרסום ברוסית המוביל בשיווק ופרסום בכל קשת המדיות השונות ובעיקר באלו של מדיה ברוסית. אנו מפרסמים בעיתונות, רדיו, טלוויזיה, הרשתות החברתיות וכל פלטפורמת פרסום שתבחרו בה לטובת פרסום ברוסית.

אז מה האסים שלנו?

הבנה והכרות מעמיקה ורבת שנים של ענף הפרסום.

מומחים במגזר הרוסי

כל פתרונות הפרסום בבית אחד.

תפירת חבילת פרסום על פי צורכי הלקוח

 קשרים איתנים עם אמצעי המדיה השונים המאפשרים להעניק לכם את המחירים הכי טובים.

חשיבה יצירתית ומומקדת מטרה.

שקיפות מלאה מול הלקוח וגישה מקצועית ואמינה בגובה העיניים.

דילוג לתוכן