קמפיין ברוסית

בישראל מתגוררות אוכלוסיה רבה הדוברת את השפה הרוסית ואשר צורכת מוצרים, שירותים, תרבות ועוד המיועדים ספציפית אליה. אל קהילה זאת, שרבים מחבריה נחשבים לאמידים, מכוונים עסקים רבים אשר רוצים למכור לה מוצרים ושירותים. הצורך הראשון והחשוב הינו לדבר אליה בשפתה, למצוא את הניסוחים האופייניים לתרבות ולהווי שלה ולמצוא את כל הדרכים המתאימות להגיע אל לב הצרכנים המגיעים מכל שכבות הגיל שלה. כך, יוכל כל ספק למכור ולהרוויח. לצורך השגת כל היעדים הנ"ל יש צורך לבצע קמפיין ברוסית מקצועי ומוצלח.

פרסום נכון לעסק מוגדר כמהלך מגוון שכולל בתוכו מספר אפשרויות להצגת תכני הלקוח. הוא יכול להיות נקודתי או להתמשך  לאורך תקופת זמן בינונית או ארוכה בדרך להשגת היעד. אם פורטים אותו לפרטים קטנים הרי שהמטרה היא להחדיר לתודעה את שם המותג כדי לעורר אהדה אצל הלקוחות, לאחר מספר חודשים יצא אל האור קמפיין נוסף המעודד רכישת מוצר נוסף חדש של החברה ולאחריו מסע פרסום חדש המעודד אנשים להשתמש במוצר בנסיבות שונות ונוספות, וכן הלאה. קמפיין ברוסית נעשה בדרך דומה כאשר מוכנסים בו אלמנטים ומאפיינים התואמים את הקהילה הנ"ל.

קמפיין חייב להיות מתוכנן ומתוזמן היטב, ויש צורך במומחים היודעים לעשות את העבודה הנ"ל במקצועיות רבה מאוד. כאשר מדובר על קמפיין לערוץ טלוויזיה רוסית למשל, יש צורך להגדיר היטב את התמהיל למטרת הקמפיין. בין האלמנטים הנלקחים בחשבון הם בראש וראשונה התקציב. לאחר מכן, לנצל את עוגת התקציב כדי לחשוף את התכנים ברצועות שידור שונות על מנת להגיע לקהל יעד מועדף ומוגדר וכן הלאה. מומלץ להזמין שירות זה אצל חברת פרסום למגזר הרוסי בעלת מוניטין אשר מעסיקה מומחים שונים ביניהם: כותבי ועורכי תוכן, גרפיקאים ועוד. כל מסע פרסום ייעשה בתיאום עם הלקוח על פי צרכיו.

דילוג לתוכן