קידום ברשתות חברתיות

קידום בפייסבוק ברוסית

הפייסבוק כרשת חברתית אינסופית נחשב לאחד מהכלים השיווקיים החזקים ביותר עם קהל יעד פוטנציאלי של כמעט מיליארד משתמשים ברחבי העולם. אחת החוזקות של הפלטפורמה הוירטואלית הזאת שגם הביאה לה את הצלחתה, היא התאמת שפת האינטרפייס לצורכי המשתמש, יתרון המאפשר ליצור מרחב פרסומי נישתי למגזר הרוסי, באמצעות דפי פייסבוק ברוסית וכן ניהול דף פייסבוק ברוסית, בתוך המרחב הוירטואלי הכולל. הדף העסקי או הקבוצה בפייסבוק של עסק או מותג זה או אחר, המקודמים על פי אסטרטגיה פרסומית נכונה ועם תכנים איכותיים, עשויים להוות בסיס איתן למעורבות גבוהה בהם, המאפשרת קשר רציף עם אוהדי הדף/הקבוצה ויצירת קשרים חדשים עם לקוחות פוטנציאליים.

קידום בפייסבוק ברוסית עם אסטרטגיה פרסומית נכונה בשפה הרוסית, מחייבת היכרות אופטימלית עם הרשת החברתית בפייסבוק בכלל וכן פייסבוק ברוסית בפרט, כמו זו שיש ליועצי הדיגיטל של מרינה פרסום. הצוות שלנו יצור עבורכם תוכן פרסומי יצירתי ועדכני ויפלח את קהל היעד לפרסום התכנים באופן ממוקד ביותר, על פי אזור גיאוגרפי, גיל, תחומי עניין, שפה ועוד. הצוות של מרינה פרסום מתמחה גם ביצירת אפליקציות חכמות לקמפיינים שונים המגדילות משמעותית את כמות האוהדים בדף וכן במינוף המעורבות בדף באינטראקציות שונות כגון, תחרויות. ניצול מיטבי של אופציות הפרסום בפייסבוק יגרום לכך שכל מילה שלכם בשפה הרוסית תגיע לאלפי אנשים. בעזרת הצוות של מרינה פרסום תוכלו להקים מרחב וירטואלי עם מידע איכותי ופלטפורמה פרסומית עם ערך מוסף לקהל דוברי השפה הרוסית.

רשת חברתית דוברת רוסית – אודנוקלאסניקי

לאורך שנות קיומה הפכה אודנוקלאסניקי מאתר חיפוש של חברי ילדות לרשת חברתית לכל דבר. כיום אודנוקלאסניקי נחשבת לרשת המובילה בכניסות של גולשים דוברי רוסית מישראל, עם למעלה מ-300,000 גולשים רשומים מישראל, לכן פרסום באונוקלאסניקי או קידום באודנוקלאסניקי הנו יעיל ביותר. ניתן לאפיין את קהל הגולשים של אתר זה, כקהל סולידי ושמרני שאינו ממהר להתעדכן בגאדג'טים, באפליקציות או בפיתוחים חדשים של הרשתות החברתיות בכלל, הוא מעדיף את המוכר והפשוט שהתרגל אליו, כך שלמעשה, עבור הגולש הישראלי, גולש דובר רוסית מהווה אחד מהחוטים המקשרים בין ההווה לעבר. דרך פרסום באתר אודנוקלאסניקי תוכלו להגיע לנתח אוכלוסיה מקסימלי של קהל דוברי הרוסית.

 

דילוג לתוכן