פרסום מודעות ברוסית

שאלת חשיבות פרסום מודעה גם בשפה הרוסית, נולדה בתחילת שנות ה-90 עם העלייה השנייה מרוסיה שהביאה לישראל מאות אלפי אזרחים חדשים דוברי השפה הרוסית, המהווים מגזר בפני עצמו, המגזר הרוסי. מגזר זה נטמע במהלך השנים בחברה הישראלית, אך הוא בעל מאפייני תרבות וצריכה מוגדרים ותמיד יחפש מידע בשפת האם שלו. בכדי לנצל את כח הקנייה האדיר הטמון במגזר זה כקהל צרכנים פוטנציאלי, יש לפרסם במקורות המידע של המגזר הרוסי. במהלך השנים נוסדו מעל 15 עיתונים ברוסית ואינספור אתרי אינטרנט ברוסית. לבעלי מסדות חינוכים פרסום המכללות יכולה להיות עבודה קשה ומייגעת – לכן שווה מאוד להיעזר בשירותיה של חברת פרסום.

פרסום מודעה ברוסית דורש היכרות עם מקורות פרסום ברוסית, שליטה אבסולוטית בשפה הרוסית וכן התמצאות בדרך הפנייה הנכונה לקהל זה. חשוב להגדיר לאיזה קהל יעד אנו פונים במודעה. למשל, אם מדובר במודעת דרושים ברוסית לעובדים כלליים, נמליץ לפרסם בעיתונים בתפוצת חינם באזורי החלוקה המתאימים. קהל היעד של עובדים כלליים, המחפשים עבודה נוהגים לבדוק בדרך כלל את עיתוני החינם שמופצים במקומות בהם הם עוברים מידי יום, אך אם מדובר בפרסום מודעת דרושים ברוסית להשמת עובדי הייטק, שבהן הפנייה היא לקהל יעד נישתי ובעל מאפיינים ברורים, הבחירה הנכונה תהיה בעיתונים בתפוצה בתשלום.

האבחנות הללו מסייעות במירב המקרים למקסם את תוצאות פרסום המודעה ולמנוע בזבוז תקציב פרסום שלא נעשה בו שימוש נכון. פרסום מודעת דרושים ברוסית היא חוצת זמנים ומועדים ונכונה לפרסום בכל עת, אך למודעות ברוסית של מקצוענים, לדוגמא, ישנם מועדי פרסום שהינם אפקטיביים יותר. בתקופות החגים, מוצעים תמיד מבצעי פרסום כגון, פרסום 1+1 המאפשר לכם לפרסם יותר באותו תקציב וכך להגדיל את הצלחת הפרסום. למשל, פרסום מודעה ברוסית לחודשיים במקום לחודש, או פרסום בשני מקורות בלא באחד.

 

דילוג לתוכן