פרסום ברוסית

העלייה הרוסית לישראל הוסיפה לאוכלוסיה בישראל כמות רבה מאוד של דוברי רוסית אשר הביאה לשינוי גדול מאוד בחברה. העולים הותיקים הללו גדלו דור חדש דובר רוסית וכולם גם יחד עדיין מתקשרים ביניהם  בשפה הרוסית, קוראים תכנים המגיעים מרוסיה, נחשפים לסרטים, הצגות והופעות בידור, רוכשים מוצרים בחנויות ייעודיות אליהם ועוד. המשמעות של כל זאת היא, בין היתר, היא שיש צורך להעברת תכנים פרסומיים בשפת האם שלהם. זאת, במקביל לשפה העברית על מנת להגיע גם לקהל רחב יותר.

פרסום ברוסית יכול להתבצע באמצעי תקשורת שונים. בערוץ דובר רוסית בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות, פרסום ברוסית באינטרנט ובאמצעי מדיה נוספים. לפרסום בשפה הזאת יש יתרונות רבים. אחד מהם הוא ביכולת להעביר בצורה מדויקת, כולל הניואנסים הקטנים, את המסר. דובר השפה יודע להבין ולקלוט את הטקסט בצורה המושלמת. להעברת מסרים באופן כזה יש אפקט נוסף, פסיכולוגי. הנחשף למסרים הללו מעריך את העובדה שהמפרסם פונה אליו בשפתו, ולכן, מפתח סוג של אמפטיה למוצר או לשירות המוגש אליו בדרך זאת. מכאן הדרך לתגובה חיובית ולנקיטת פעולה על ידו תהיה קצרה יותר.

משרד פרסום ברוסית פועל בכל נישות הפרסום הקיימות. הוא יודע להתאים את אופי הפרסום לסוג העסק. לחנות בעיר מסוימת יתאים פרסום במקומון או אפילו שליחת פליירים לאזורים שונים בעיר. לעסק המוכר מוצרי צריכה בכל הארץ יתאים פרסום דרך האינטרנט, פרסום ברדיו או בערוץ טלוויזיה, וכן הלאה. כמובן, שניתן גם לשלב מספר שיטות פרסום להגברת המודעות לעסק ולפעילותו. יש חשיבות רבה להתאמת מדיית הפרסום מאחר והיא תצליח למקסם את האפקט שלו בהוצאות הנמוכות האפשריות. תהליך העבודה המשותפת מתחיל כאשר הלקוח פונה למשרד ומציב לפניו את הבקשה. מומחי הפרסום ילמדו על אופי העסק  ויבנו את מסע הפרסום בשיתוף עם הלקוח.

.

 

דילוג לתוכן