פרסום ברוסית באינטרנט

אינטרנט ברוסית

בקרב קהל הגולשים באתרים ברוסית ניתן לזהות שני סוגים עיקריים: גולשים בעלי העדפה ברורה לאתרים מסוימים שבהם הם מבקרים בקביעות ואלו המאופיינים בגלישה רנדומלית ללא העדפה לאתר ברוסית זה או אחר. גולשים מסוג זה מקבלים מידע מאתרים שונים מידי יום ומשום כך האפקטיביות של פרסום ברוסית באינטרנט נובעת בדרך כלל מפרסום במספר אתרים שונים במקביל. למרינה פרסום ניסיון רב בעבודה עם אתרי אינטרנט ברוסית רבים ברשת, ניסיון שבזכותו  צברה ידע רב ויכולת מדוייקת בזיהוי ערכו הפרסומי ואיכותו של כל אתר על מנת להתאימו לצורכי הלקוח- מטרת הפרסום, אופי הפרסום וקהל היעד. ישנם אתרי אינטרנט ברוסית עם כמות יומית גדולה של גולשים שאינם גולשים קבועים. ביטוי לכך ניתן למצוא באתר ברוסית www.zahav.ru   שהנו פורטל שמכיל מידע גם מאתרי פרסום ברוסית אחרים עם עשרות אלפי גולשים ביום, שאינם גולשים קבועים.

למה כדאי?

כמו כל פרסום גם בפרסום ברוסית באינטרנט המורכב מפרמטרים שונים, יש להתייחס לסוגי ואופי קהלי היעד – קהל דוברי הרוסית בישראל. אינטרנט הוא אחד מפלטפורמות הפרסום החזקות ביותר עבור המגזר הרוסי וניתן לפרסם בו בצורות רבות ומגוונות: מודעות, באנרים, כתבות שיווקיות, דפי נחיתה לאיסוף לידים, הפצה באמצעות ניוזלטרים ועוד. אחד המדדים החשובים ביותר לניבוי הצלחת הפרסום באתר אינטרנט ברוסית, הוא כמות גולשים גדולה מידי יום. בישראל מספר אתרים ברוסית בנושאים שונים, כגון: חדשות, תרבות בילוי ופנאי, ספורט ואתרי היכרויות, שמאפשרים בחירה אולטימטיבית לשאלה: 'היכן לפרסם'? בחירה נכונה היא בחירה שנעשית בליווי צוות מקצועי שמכיר היטב את אתרי האינטרנט ברוסית ויודע למקסם בשבילכם את תוצאות הפרסום בעלות אופטימלית.

 

הפייסבוק הינה רשת חברתית מובילה בעולם ורבים רוצים לנצלה, בין היתר, גם למטרות עסקיות. בישראל יש קהל דוברי רוסית גדול מאוד. מאז העלייה הגדולה מרוסיה ששיאה הייתה בתחילת שנות ה90 השתמרה התרבות הרוסית וגם רבים מדור ההמשך ממשיך לקיים את ההווי והמנהגים שהובאו כבר אז. משום כך, עסקים רוסיים רבים פונים אל פלח שוק זה, אבל לא רק. גם עסקים רבים אחרים רוצים לכוון לאוכלוסייה זאת שרבים מהיוצאים ממנה צברו כוח, מעמד ואף כסף.

באמצעות האינטרנט ניתן לקדם עסק הפונה לקהל יעד דובר רוסית, ואת זאת עושים, בין היתר, על ידי פרסום למגזר הרוסי באופן מכוון. קיימות שיטות פרסום רבות ואחת הנפוצות ביותר היא פרסום ממוקד המספק מבחר יתרונות המותאמים לשיטת הפעילות של הרשת ולמוצרים שהיא מספקת. כל מי שבוחר באינטרנט כדרך פרסום בכלל ובביצוע פרסום ברוסית בפייסבוק בפרט, חייב להבין כי היא חייבת להיות מותאמת לצרכיו, לקהל הגולשים הפוקד את האתר שלו, לשירות שהוא מספק וכדומה. ברור לכל, כי הרשת מספקת פתרונות מודרניים, וכאשר הם בשפה הרוסית, האפקט שלהם אך עולה.

פרסום ברוסית באינטרנט כולל בין היתר: התאמת מודעות לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבור הלקוח כאשר כאן יש השקעה רבה מצד המפרסם בפילוח קהל היעד. בנוסף, הלקוח יכול לקבל דו"חות מעקב ובקרה על קמפיין הפרסום ותוצאותיו בכל עת. הוא יכול להיעזר במפרסם בכתיבת תכנים שיווקיים המצליחים להעביר את המסרים הנדרשים, וכן, לקבל חשיפה מקסימאלית. בנוסף, יכול לקבל עיצובים גראפיים מתאימים וכדומה. שירות מקיף כזה יענה מאוד על צרכי הלקוח וכדאי לרכוש אותו על בסיס חד פעמי או קבוע. מומלץ להיעזר בחברת פרסום המכירה את קהל היעד הרוסי, את אורח חייו ויודעת להעביר לגולשים את המסרים בצורה ממוקדת המביאה תוצאות.

 

 

דילוג לתוכן