ערוצים ברוסית

הצפייה בטלוויזיה מרתקת אליה אוכלוסיה גדולה. הרוב הגדול יושב מול המרקע בערב לאחר שמרבית פעילות היום הסתיימה. אבל יש לא מעט הנחשפים לתכנים לאורך כל היום, ואף בשעות הלילה  המאוחרות. בין קהל הצופים הקבוע יש לא מעט דוברי רוסית. העלייה הרוסית הגדולה התחילה בשנות השונים ומאז לא פסק זרם העולים. גם הדורות החדשים שנולדו לוותיקי העולים שומר על תרבותו. ערוצים ברוסית, נועדו איפה לכל אלה בעיקר, אולם, בהחלט, יש גם ישראלים האוהבים לראות תכנים וסדרות שונות בשפה הרוסית.

ניתן למצוא ערוצים מגוונים דוברי השפה. יש בנושאים כלליים, אחרים, חדשותיים, בנושאי ספורט, בידור, תרבות, דת,  ילדים, סגנון חיים ועוד. חלק מהערוצים מנוהל בישראל, ומטבע הדברים, מתאימים את אופי תכניהם לטעמם של דוברי  הרוסית הנטועים חזק בהוויה הישראלית. יחד עם זאת, ניתן לצפות גם בערוצים שמקורם ברוסיה, אוקראינה ובמדינות אחרות דוברות רוסית. אלו משדרים תכנים מעט אחרים. חלקם הינם גם ערוצים מקומיים השייכים לאזורים מסוימים, וגם תכנים רבים שלהם מעניינים את האוכלוסייה  המתגוררת בישראל.

ערוצים ברוסית, כמו כל ערוצי טלוויזיה אחרים, מבססים הכנסותיהם, בין היתר, על תקבולי כספים הנגבים עבור פרסומות המוצגות בהם, ומהווים קרקע מצוינת לפרסום למגזר הרוסי. את כל נושאי הפרסום על גוניהם השונים וכל תשדירי הפרסום האחרים מספקות חברות מקצועיות המתמחות בנושא. הפרסומים נבנים תוך התאמה לטעמו של ציבור זה ומתוך מטרה ליצור בו את העניין המתבקש. כל זה על מנת להשפיע עליו לצרוך את השירות או המוצר המתפרסם. ככל שהפרסום יהיה אטרקטיבי, כן, יצפו בו צופים רבים יותר, שהם, למעשה, קהלים שבויים היושבים ממילא מול המסך וצורכים את תכניו המעניינים. ערוצים רוסיים המנוהלים מישראל יוצרים תמהיל מרתק של תכניות מגוונות, בדיוק, למטרה זאת ולצרכנים אלו. פרסום בטלוויזיה ברוסית יכול להיות יעיל כמו כמו פרסום בעיתונות רוסית או באתרי אינטרנט ברוסית.

 

 

 

דילוג לתוכן