משרד פרסום ברוסית

מקום המדינה ועד היום עלו לישראל מעל למיליון אזרחי מדינות בריה"מ לשעבר. עולים אלו, אשר חלקם ותיקים במדינה וחלקם צעירים בה, מתאפיינים בשמירה הדוקה על השפה והתרבות הרוסית ממנה הם הגיעו. הם נהנים לדבר, לקרוא ולכתוב בשפה הרוסית ולא מתביישים בכך. בניגוד למגזרים אחרים, העולים הרוסים הקימו בישראל מרכזי תרבות שונים שכל פעילותם עוסקת סביב התרבות הרוסית וסביב סוגי הבילויים אליהם התרגלו העולים עוד מהימים בהם גרו במדינות בריה"מ לשעבר. 

לצד כך, העולים רואים את עצמם כישראלים לכל דבר וידועים באהבתם למדינה. הם מתגייסים לצבא, עובדים בשורות המדינה ודואגים למלא את חובותיהם האזרחיות ממקום של אהבה וחיבור למדינה ולשורשיה.

בשל כך העלייה הרוסית הולידה מונח חדש "רוסי ישראלי" וכיום עולי בריה"מ לשעבר וילדיהם הצברים אשר נולדו בישראל מגדירים את עצמם כרוסים ישראליים. 

דרך החיים המיוחדת של הרוסים הישראליים ודפוסי הצריכה שלהם הובילו עסקים רבים בישראל להבין שמדובר בקהל פוטנציאלי רחב ששווה להשקיע משאבים על מנת להגיע אליו.

פרסום ושיווק לקהל הרוסים הישראליים הוא תחום בפני עצמו אשר דורש ידע והיכרות מעמיקה עם הקהל בכלל ועם המנטליות שלו בפרט. 

משרד פרסום מרינה משווק ומפרסם עסקים ישראלים לאותו הקהל ועוזר להם להגיע לרוסי הישראלי תוך שהם נוגעים בנקודות הרגישות של הקהל, אלה שמעוררות בצרכן את החשק והצורך לקנות ולהתחדש. 

לאחר 25 שנה של עשייה ומינוף עסקים ישראליים במגזר הרוסי בישראל אנו בטוחים כי כל עסק, מותג או מוצר, אשר חושפים את עצמם לקהל הרחב ומפרסמים את שירותיהם, חייבים לפנות גם לאותו הרוסי ישראלי אשר צורך את החדשות והאקטואליה שלו בשפה הרוסית וכך גם מצפה לקרוא ולהיחשף לפרסומות באותה השפה. 

אנו מזמינים אותך להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שכבר הבינו שפרסום בשפה הרוסית הוא דרך המלך להצלחה ולצמיחת העסק או המוצר שלהם ולתאם איתנו פגישת ייעוץ.

דילוג לתוכן