מודעות ברוסית

קהילת דוברי הרוסית בישראל נחשבת לגדולה  מאוד. תחילתה בגלי העלייה לישראל בשנות ה90 והמשכה בדור החדש שעדיין מתחבר למסורות של ההורים. היא ממשיכה לגדול אף היום בעקבות עלייה נוספת מארצות דוברי רוסית. האוכלוסייה הנ"ל עדיין מתקשרת בינה לבין עצמה בשפה הרוסית כמו גם צורכת שירותים בשפה  הזאת. כך, רוכשת מוצרים ושירותים בעסקים, קוראת עיתונות, שומעת ערוצי רדיו, צופה בערוצי טלוויזיה רוסיים ועוד. פרסום מודעות ברוסית פונה, איפה, לפלח שוק כזה בצורה מובהקת.

מודעות מתפרסמות בכל מדיות התקשורת האפשריות. ניתן למצוא עיתונים ארציים ומקומונים בשפה זאת. המקומונים נפוצים מאוד באזורים בהם יש קהילות דוברי רוסית רבים. מודעות מתפרסמות בערוצי רדיו וכמובן, בערוצי טלוויזיה שהבכיר בהם הוא ערוץ 9. המודעות הינן מגוונות ונוגעות בכל תחומי החיים. יש המיועדות למכירת דירות חדשות או דירות יד 2 כמו גם, למוצרי יד 2 אחרים. אחרות הן לחיפוש עבודה, כאשר חלק מחברות כוח האדם מפרסמות, במודע, מודעות לפלח השוק הרוסי מתוך ידיעה כי שם ניתן למצוא מחפשי עבודה מתאימים.

מודעות מסוג אחר הם בנושאי תרבות, זוגיות ונושאים אחרים המעסיקים את מרבית האוכלוסייה הנ"ל. המודעות מתפרסמות על פי מיקום ותפוצה. למשל דירות. מודעות דירות יד 2 תחולקנה על פי אזורים בארץ ותחת תת קטגוריה של גודל דירה, מחיר ופרטים חשובים נוספים. כך, גם לגבי מכוניות בקטגוריות שונות.  על מנת למשוך מפרסמים ייערכו מבצעי מחירים כדי להגדיל את האטרקטיביות והכדאיות של הפרסום. חברת פרסום מקצועית המפרסמת, בין היתר, מודעות ברוסית מחזיקה ברשותה תשתית מעולה  הכוללת גרפיקאים, עורכי תוכן, מתרגמים משפה עברית לרוסית וההיפך, קופירייטרים ומומחים אחרים. כולם ידאגו שכל מודעה תציג תוכן ברור ונכון. הנהלת החברה דואגת לרכז את כל הפעילות היטב לטובת הלקוחות.

דילוג לתוכן